co vám můžeme nabídnout?

Vzhledem k lokalitě našeho campu vám můžeme nabídnout opravdu různorodé vyžití.

Máte rádi aktivní dovolenou?

Pak můžete využít Krumlovskou cyklostezku, která vede přímo naproti kempu, nebo vám půjčíme kanoe a můžete si splout kousek Vltavy stran velkého náporu vodáků. Pokud máte rádi turistiku, pak vám doporučíme kudy na Kleť, nejvyšší horu Blanského lesa. V areálu campu si můžete zahrát fotbal, nohejbal a volejbal.

Rádi poznáváte nová místa?  Navštěvujete památky?

Náš kemp je ideálním výchozím místem pro objevování okolí Českokrumlovska. Můžete zavítat do Zlaté Koruny a navštívit cisterciácký klášter, nebo kousek opodál rozsáhlou zříceninu hradu Dívčí kámen. Dalšími  zajímavými místy jsou např. Chvalšiny, Boletice, Hořice na Šumavě, Lipno, Horní Planá, Vyšší Brod atd.

 

A nebo toužíte po klidu a odpočinku?

Pak se můžete kochat  klidným místem a bezprostřední přírodou v okolí, zatímco Vaše děti mohou skákat celý den na naší vzduchové megatrampolíně. Během dne můžete využít nabídku domácích jídel a nápojů v naší restauraci, a nebo si uděláte vlastní oheň a opečete si s přáteli špekáčky.

 

Navíc, během hlavních prázdnin pořádáme různé zábavní akce.

Podívejte se na kalendář akcí a nebo sledujte náš Facebook.

Hochzeit im Grünen
Hochzeit im Grünen
Altstadt Krumau
Altstadt Krumau
Pferdeausritte
Pferdeausritte
Kanuausflüge auf der Moldau
Kanuausflüge auf der Moldau
Germknödel
Germknödel
Springen auf Megatrampoline
Springen auf Megatrampoline
1/1
SKÁKÁNÍ NA MEGATRAMPOLÍNĚ

Hlavní atrakcí pro děti je vzduchová megatrampolína o rozměru 14 x 10 m. Díky svému tvaru a konstrukci je právem označována jako jedna z nejbezpečnějších atrakcí pro děti, kterým tak nehrozí pád z výšky nebo vyskočení z prostoru trampolíny.

TIP! Věděli jste, že skákání na trampolíně je zdraví prospěšné?

  • Skvělý prostředek pro zlepšení koordinace pohybů, efektivní protažení těla a zlepšení koncentrace. 

  • U dětí zlepšuje motorický vývoj a udržuje stabilní hmotnost.

  • Skákání podporuje krevní oběh a posiluje srdce.

  • Při skákání se spotřebuje o 15 % více energie než při běhání, navíc bez zbytečné zátěže kloubů. 

  • Na trampolíně se mimo jiného posilují i hluboké břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna.

  • Skákání odbourává stres a podporuje dobrou náladu. 

 

Pro ubytované hosty je skákání na trampolíně ZDARMA. Běžná cena za osobu/ den je 50 Kč.

 

PŮJČOVNA LODÍ

V naší půjčovně Cesta sports vám půjčíme kvalitní vodácké vybavení. Organizujeme jednodenní i vícedenní výlety pro jednotlivce i skupiny. Máme velký výběr lodí a raftů, na přání  Vám zajistíme kajak i paddle-board.

Začátečníkům rádi poradíme a pomůžeme s volbou trasy. Pokud se stane, že změníte místo cíle plavby nebo budete chtít řeku opustit dříve, jsme schopni v krátkém čase zareagovat a dopravit vás kamkoliv zpět. 

 

V hlavní sezóně a o víkendech je nutná rezervace lodí předem!

SHUTTLE DO CENTRA MĚSTA

Pokud zatoužíte po nočním životě v centru Českého Krumlova, nebo si budete chtít zajít na romantickou večeři či procházku, rádi vás tam zavezeme. 

 

Každý den máme v 18:00 hod přistaven u hlavní budovy shuttle, který vás ZDARMA jednosměrně dopraví do Krumlova - k Jelení zahradě (Parking 1). Počet míst ve voze je bohužel omezen.

Zpět do kempu se dostanete pěknou procházkou po cyklostezce č. 1047, která je i pro pěší a nebo některou místní taxi službou.

PRONÁJEM MÍSTA
PRO VAŠI AKCI

Plánujete svatbu v přírodě, oslavu narozenin, firemní team-building, školní sraz, anebo dětskou zahradní party? Hledáte místo, kde bude dostatečně velký prostor, dobrá dostupnost, zázemí pro služby vč. ubytování, navíc kousek od historického centra města a za rozumné peníze? U nás takové místo najdete. Umíme zajistit jakoukoliv akci dle Vašeho přání.

Pro svou akci si můžete rezervovat celý areál nebo jen část. Rezervaci termínu je nutné zajistit v dostatečném předstihu (kvůli hlavní sezóně). Kapacita ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením je 40 osob, dalších cca 50 osob může být ubytováno ve stanech. Restaurace s venkovní terasou pojme cca 90 osob. V případě akce s větším počtem osob lze pronajmout party stany.

poznávejte okolí

Rožmberk nad Vltavou
Rožmberk nad Vltavou
Krumlovská cyklostezka č. 1047
Krumlovská cyklostezka č. 1047
Rozhledna na Kleti
Rozhledna na Kleti
Blanenský les
Blanenský les
1/1
KRUMLOVSKÁ CYKLOSTEZKA

Tato cyklotrasa nabízí unikátní zážitek ze spojení šumavské přírody s kulturou a historií Českého Krumlova. Cyklostezka vede přímo naproti kempu. Je určena i pro pěší a dostanete se po ní  do Krumlova.

Celková délka cyklotrasy: 74, 2 k m

Trasa: Hořice na Šumavě - Skláře - Kladenské Rovné - Přelstice - Kájov - Český Krumlov - Větřní - Zátoň - Branná - Větrná - Malšín - Frymburk - Milná - Černá v Pošumaví - Muckov - Hořice na Šumavě

ROZHLEDNA NA KLETI

Nejstarší kamenná rozhledna v Čechách stojí na hoře Kleť (1 084 m n. m.), zhruba 5 km severně od Českého Krumlova. 

Rozhledna je vysoká 18 m a z vyhlídkové plošiny, na kterou vede 85 schodů, je krásný kruhový rozhled na Šumavu, Lipenskou přehradu, Český Krumlov, zámek v Hluboké, Českobudějovicko, Třeboňsko nebo Novohradské hory. Za pěkného počasí lze vidět i Alpy.

Na samotný vrcholek vede několik turistických tras a nebo se pohodlně vyvezete lanovkou dlouhou 1 752 m, která funguje již od roku 1961. Lanovka vede z Krásetína u Holubova.