top of page

co vám můžeme nabídnout?

Vzhledem k lokalitě našeho campu vám můžeme nabídnout opravdu různorodé vyžití.

Máte rádi aktivní dovolenou?

Pak můžete využít Krumlovskou cyklostezku, která vede přímo naproti kempu, nebo vám půjčíme kanoe a můžete si splout kousek Vltavy stran velkého náporu vodáků. Pokud máte rádi turistiku, pak vám doporučíme kudy na Kleť, nejvyšší horu Blanského lesa. V areálu campu si můžete zahrát fotbal, nohejbal a volejbal.

Rádi poznáváte nová místa?  Navštěvujete památky?

Náš kemp je ideálním výchozím místem pro objevování okolí Českokrumlovska. Můžete zavítat do Zlaté Koruny a navštívit cisterciácký klášter, nebo kousek opodál rozsáhlou zříceninu hradu Dívčí kámen. Dalšími  zajímavými místy jsou např. Chvalšiny, Boletice, Hořice na Šumavě, Lipno, Horní Planá, Vyšší Brod atd.

 

A nebo toužíte po klidu a odpočinku?

Pak se můžete kochat  klidným místem a bezprostřední přírodou v okolí, zatímco Vaše děti mohou skákat celý den na naší vzduchové megatrampolíně. Během dne můžete využít nabídku domácích jídel a nápojů v naší restauraci, a nebo si uděláte vlastní oheň a opečete si s přáteli špekáčky.

 

Navíc, během hlavních prázdnin pořádáme různé zábavní akce.

Podívejte se na kalendář akcí a nebo sledujte náš Facebook.

SKÁKÁNÍ NA MEGATRAMPOLÍNĚ

Hlavní atrakcí pro děti je vzduchová megatrampolína o rozměru 14 x 10 m. Díky svému tvaru a konstrukci je právem označována jako jedna z nejbezpečnějších atrakcí pro děti, kterým tak nehrozí pád z výšky nebo vyskočení z prostoru trampolíny.

TIP! Věděli jste, že skákání na trampolíně je zdraví prospěšné?

  • Skvělý prostředek pro zlepšení koordinace pohybů, efektivní protažení těla a zlepšení koncentrace. 

  • U dětí zlepšuje motorický vývoj a udržuje stabilní hmotnost.

  • Skákání podporuje krevní oběh a posiluje srdce.

  • Při skákání se spotřebuje o 15 % více energie než při běhání, navíc bez zbytečné zátěže kloubů. 

  • Na trampolíně se mimo jiného posilují i hluboké břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna.

  • Skákání odbourává stres a podporuje dobrou náladu. 

 

Pro ubytované hosty je skákání na trampolíně ZDARMA. Běžná cena za osobu/ den je 50 Kč.

PŮJČOVNA LODÍ

V naší půjčovně Cesta sports vám půjčíme kvalitní vodácké vybavení. Organizujeme jednodenní i vícedenní výlety pro jednotlivce i skupiny. Máme velký výběr lodí a raftů, na přání  Vám zajistíme kajak i paddle-board.

Začátečníkům rádi poradíme a pomůžeme s volbou trasy. Pokud se stane, že změníte místo cíle plavby nebo budete chtít řeku opustit dříve, jsme schopni v krátkém čase zareagovat a dopravit vás kamkoliv zpět. 

 

V hlavní sezóně a o víkendech je nutná rezervace lodí předem!

SHUTTLE DO CENTRA MĚSTA

Pokud zatoužíte po nočním životě v centru Českého Krumlova, nebo si budete chtít zajít na romantickou večeři či procházku, rádi vás tam zavezeme. 

 

Každý den máme v 18:00 hod přistaven u hlavní budovy shuttle, který vás ZDARMA jednosměrně dopraví do Krumlova - k Jelení zahradě (Parking 1). Počet míst ve voze je bohužel omezen.

Zpět do kempu se dostanete pěknou procházkou po cyklostezce č. 1047, která je i pro pěší a nebo některou místní taxi službou.

PRONÁJEM MÍSTA
PRO VAŠI AKCI

Plánujete svatbu v přírodě, oslavu narozenin, firemní team-building, školní sraz, anebo dětskou zahradní party? Hledáte místo, kde bude dostatečně velký prostor, dobrá dostupnost, zázemí pro služby vč. ubytování, navíc kousek od historického centra města a za rozumné peníze? U nás takové místo najdete. Umíme zajistit jakoukoliv akci dle Vašeho přání.

Pro svou akci si můžete rezervovat celý areál nebo jen část. Rezervaci termínu je nutné zajistit v dostatečném předstihu (kvůli hlavní sezóně). Kapacita ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením je 40 osob, dalších cca 50 osob může být ubytováno ve stanech. Restaurace s venkovní terasou pojme cca 90 osob. V případě akce s větším počtem osob lze pronajmout party stany.

poznávejte okolí

KRUMLOVSKÁ CYKLOSTEZKA

Tato cyklotrasa nabízí unikátní zážitek ze spojení šumavské přírody s kulturou a historií Českého Krumlova. Cyklostezka vede přímo naproti kempu. Je určena i pro pěší a dostanete se po ní  do Krumlova.

Celková délka cyklotrasy: 74, 2 k m

Trasa: Hořice na Šumavě - Skláře - Kladenské Rovné - Přelstice - Kájov - Český Krumlov - Větřní - Zátoň - Branná - Větrná - Malšín - Frymburk - Milná - Černá v Pošumaví - Muckov - Hořice na Šumavě

ROZHLEDNA NA KLETI

Nejstarší kamenná rozhledna v Čechách stojí na hoře Kleť (1 084 m n. m.), zhruba 5 km severně od Českého Krumlova. 

Rozhledna je vysoká 18 m a z vyhlídkové plošiny, na kterou vede 85 schodů, je krásný kruhový rozhled na Šumavu, Lipenskou přehradu, Český Krumlov, zámek v Hluboké, Českobudějovicko, Třeboňsko nebo Novohradské hory. Za pěkného počasí lze vidět i Alpy.

Na samotný vrcholek vede několik turistických tras a nebo se pohodlně vyvezete lanovkou dlouhou 1 752 m, která funguje již od roku 1961. Lanovka vede z Krásetína u Holubova.

bottom of page