top of page

PRONÁJEM CHATEK

Nabízíme celkem 10 dřevěných chatek s kapacitou pro 4 osoby.

Chatky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo).

V každé chatce jsou 2 samostatná lůžka a jedna palanda. Lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v ceně za ubytování - není tedy potřeba vozit s sebou karimatky ani spacák. Během chladnějších dnů je možné zajistit za příplatek elektrický přímotop.

​Ceny za pronájem jsou uvedeny za 1 osobu/ noc. Kromě lůžkovin a ručníků jsou v ceně zahrnuty všechny poplatky (vodné a stočné, odvoz odpadů, parkování, daně a místní poplatky). Do chatky lze vzít psa za příplatek. Lze také dokoupit snídaně.

Kopie návrhu CZ_Ceník Camping FOX (4).png
Camping%20FOX%20(8)_edited.png

CAMPING

Vítáni jsou i karavanisté se svými obytnými vozy a karavany. Plocha určená ke stanování pojme cca 10 rodinných stanů. Zázemí (WC, sprcha) je umístěno v hlavní budově restaurace.

V areálu je k dispozici velká zastřešená terasa s krbem, která má kapacitu cca 50 míst. Terasa slouží zároveň jako venkovní zahrádka k naší restauraci, kde vám připravíme snídani, oběd i večeři. Stranou máme také klasické táborové ohniště, kde se dá posedět, zahrát na kytaru a opéct špekáčky.

​Ceny jsou uvedeny za 1 osobu/ noc. Cena zahrnuje všechny poplatky (vodné a stočné, odvoz odpadů, parkování, daně a místní poplatky). Do kempu je možné vzít psa za příplatek a lze také dokoupit snídaně.

Camping CZ.png
3.png
Camping%20FOX%20(8)_edited.png

OBJEDNÁVKA UBYTOVÁNÍ

Zvolte typ ubytování

Děkujeme za odeslání objednávky. Potvrzení rezervace obdržíte emailem.

Číslo účtu: 1501197002/5500
IBAN: CZ9455000000001501197002
SWIFT: RZBCCZPP

bottom of page